Teklė Emilija Gvildytė Pasaulio čempionato ilgoje trasoje užėmė 27 vietą

Švedijos Stromstad miestelyje ketvirtadienį vyko Pasaulio orientavimosi sporto čempionato ilgos trasos varžybos.

Moterų grupėje Teklė Emilija Gvildytė 11,1 kilometro su 18 kontrolinių punktų bei 540 metrų vertikalaus pakilimo trasoje užtruko 1 val. 47 min. 51 sek. ir užėmė 27 vietą.

Antrąjį aukso medalį čempionate iškovojo švedė Tove Alexandersson, trasą įveikusi per 1 val. 26 min. 24 sek. Antrąją vietą užėmė rusė Natalia Gemperle, atsilikusi 26 sek., o trečiąją – norvegė Anne Margrethe Hausken Nordberg, pralaimėjusi 2 min. 1 sek.

Sandra Paužaitė užėmė 43 vietą, nugalėtojai pralaimėjusi 35 min. 19 sek.

Moterų ilgos trasos varžybose startavo 61 dalyvė.

Vyrų varžybose čempionu tapo norvegas Olav Lundanes, 15,5 kilometro su 30 kontrolinių punktų ir 650 metrų vertikalaus pakilimo trasą įveikęs per 1 val. 33 min. 27 sek. Sidabro medalį iškovojo prancūzas Thierry Gueorgiou, čempionui pralaimėjęs 1 min. 46 sek. Bronzos apdovanojimas atiteko šveicarui Daniel Hubmann, atsilikusiam 2 min. 5 sek.

Simonas Krėpšta trasoje užtruko 2 val. 39 sek. ir užėmė 38 vietą, o Martynas Tirlikas, trasą įveikė per 2 val. 2 min. 40 sek. finišavo 43 vietoje.

Vyrų ilgos trasos varžybose startavo 68 dalyviai.

Pasaulio orientavimosi sportas čempionatas baigsis šeštadienį estafečių varžybomis.