OS slidėmis rinktinė

Lietuvos OSS rinktinės 2020 m. sezono atrankos Pasaulio ir Europos čempionatams tvarka (PDF)

Rinktinės sudarymo tvarka OSS Pasaulio suaugusių taurės varžyboms Latvijoje

Rinktinę OSS Pasaulio suaugusių taurės varžyboms Latvijoje LOSF OSS komitetas sudaro atsižvelgdamas į atrankinių varžybų rezultatus, 2019 metų varžybų ir kontrolinių varžybų rezultatus. Atrankinėms varžyboms neįvykus, rinktinė sudaroma atsižvelgiant į praėjusių metų rezultatus, bei kontrolinių varžybų rezultatus.

Planuojama rinktinės sudėtis: 3 (+3) vyrai + 1 (+1) moterys;

Atrankinės varžybos:
1. 2020-01-25, 26 Lietuvos OSS čempionatas (Daugpilis)

Skaičiuojami du startai iš atrankos varžybų. Kilus neaiškumams dėl sportininkų pajėgumo, atsižvelgiama į praeito sezono rezultatus, papildomas atrankos (kontrolines) varžybas.

Kontrolinės varžybos:
1. Kitos OSS užsienio varžybos
2. Slidinėjimo varžybos Ignalinoje 2019-12-28

Atsižvelgus į 2019 m. Pasaulio ir Europos čempionatų, Universiados rezultatus, vardiniais kvietimais rinktinę 2020 m. atstovauti kviečiami: R.Kavaliauskas, I.Ambrazas, N. Šulčys.

Rinktinės Pasaulio jaunimo OSS čempionatui bei Europos jaunių OSS čempionatui Latvijoje sudarymo tvarka

Rinktinę Pasaulio jaunimo OSS čempionatui bei Europos jaunių OSS čempionatui LOSF OSS komitetas sudaro atsižvelgdamas į atrankinių varžybų rezultatus bei 2019 metų varžybų rezultatus. Atrankinėms varžyboms neįvykus, rinktinė sudaroma atsižvelgiant į praėjusių metų rezultatus, bei kontrolinių varžybų rezultatus.
Asmenys norintys startuoti Pasaulio jaunimo čempionate, privalo atrankinėse varžybose startuoti jaunimo grupėje (M/V20). Asmenys norintys startuoti Europos jaunių čempionate, privalo atrankinėse varžybose startuoti jaunių grupėje (M/V18).

Planuojama rinktinės sudėtis:

  • Jaunimas: 1 (+2) vaikinai + 1 (+2) merginos;
  • Jauniai: 1 (+2) vaikinai + 1(+2) mergina;

Atrankinės varžybos:

2020-01-25, 26 Lietuvos OSS čempionatas (Daugpilis)

Skaičiuojami du startai iš atrankos varžybų. Kilus neaiškumams dėl sportininkų pajėgumo, atsižvelgiama į praeito sezono rezultatus, papildomas atrankos (kontrolines) varžybas.

Kontrolinės varžybos:
3. Kitos OSS užsienio varžybos
4. Slidinėjimo varžybos Ignalinoje 2019-12-28

Atsižvelgus į 2019 m. Pasaulio ir Universiados čempionatų rezultatus, vardiniais kvietimais rinktinę 2020 m. atstovauti kviečiami: J.Traubaitė, K.Šulčys.

Rinktinės Europos čempionato (Rusija) sudarymo tvarka

Rinktinę Europos čempionatui LOSF OSS komitetas sudaro atsižvelgdamas į 2020 metų atrankinių varžybų rezultatus.
Skaičiuojami trys geriausi startai iš atrankos varžybų. Kilus neaiškumams dėl sportininkų pajėgumo, atsižvelgiama į praeito sezono rezultatus, papildomas atrankos (kontrolines) varžybas.

Planuojama rinktinės sudėtis: 3 vyrai + 1 moteris.

Atrankinės varžybos:
1. 2020-01-25,26 Lietuvos OSS čempionatas (Daugpilis).
2. 2020-02.04-08 Pasaulio taurė Latvijoje

Studentų rinktinės į Studentų Pasaulio čempionatą (Suomija) sudarymo tvarka

Rinktinę Studentų Pasaulio čempionatui LOSF OSS komitetas sudaro atsižvelgdamas į 2019 metų Universiados, 2020 OSS varžybų rezultatus ir atitikimą Universiados dalyvio statusui. Papildomai gali būti atsižvelgiama į 2019 metų rezultatus.

Planuojama rinktinės sudėtis: 2 (+1) studentai + 1 (+1) studentės.

Atsižvelgus į 2019 m. Universiados rezultatus, vardiniais kvietimais rinktinę 2019 m. atstovauti kviečiami: Judita Traubaitė, Ignas Ambrazas.


Bendros nuostatos visoms rinktinėms :

  • Atrankos varžybose skaičiuojamas dalyvio taškų kiekis pagal formulę: Taškai = (2 – dalyvio laikas/nugalėtojo laikas) x 100)
  • Kvalifikacinis barjeras: Į rinktinę pretenduojantys sportininkai visose atrankos varžybose negali atsilikti nuo geriausio lietuvio daugiau nei 20% rezultato laiko. Neįvykdžius šio kriterijaus dėl sportininko tinkamumo sprendžia komitetas. Jei grupėje startuoja mažiau nei trys Lietuvos sportininkai, dėl jų taškų naudojimo atrankai sprendžia komitetas.

Iš LOSF biudžeto dalinai finansuojama:
 starto mokestis;
 nakvynė varžybų metu;
 kelionės išlaidos;
Atsižvelgiant į ribotas LOSF biudžeto lėšas, dalyvavimo išlaidos čempionate bus padengiamos dalinai. Detali finansavimo schema bus paskelbta sezono eigoje.

Pastaba: Neįvykus numatytoms OSS varžyboms, atrankos varžybos keliamos į kitas varžybas. Neįvykus jokioms OSS varžyboms, rinktinės kiekis ir sudėtis bus sudaroma komiteto sprendimu atsižvengiant į 2019 m. sezono varžybų rezultatus. OSS komitetas pasilieka teisę keisti atrankos tvarką, jei dėl oro sąlygų keičiasi varžybų kalendorius. Atskirų grupių rinktinės kiekis (skaičiai skliausteliuose) gali keistis atsižvelgus į paaiškėjusią finansinę situaciją sezono eigoje.

 

Archyvas:

Atrankos tvarka (PDF) 2019

Atrankos tvarka (PDF) 2018

Atrankos tvarka (PDF) 2017

Lietuvos OSS rinktinės 2016m atrankos tvarka

2015 m. Lietuvos OSS rinktinės atrankos tvarka Norvegija

2018 Lietuvos OSS  vaikų, jaunučių ir jaunių čempionato nuostatai

Rinktinės sudėtys 2015-2019 m.