Neringoje įvyko Lietuvos Trail-O čempionatas Atviroje bei Jaunimo grupėse

Birželio 17-19 dienomis į Neringą atvyko būrys orientavimosi bėgte ir orientavimosi takais entuziastų. Vyko OS bėgte varžybos „Nida 2022 – 3 dienos” ir greta jų – Lietuvos OS takais čempionatas Atviroje bei Jaunimo (iki 20 m.) grupėse.

Penktadienį čempionatas prasidėjo TempO rungtimi Nidoje. Dalyviai turėjo išspręsti po 6 užduotis 5-iose stotelėse. Geriausią rezultatą parodė Robertas Stankevič (422 sek.), antras buvo Simonas Riauka (509 sek.), trečią vietą užėmė Gintaras Mikolavičius (589 sek.). Jaunimo grupėje geriausia buvo Malvina Girinskytė (668 sek.), antrąją vietą užėmė Miglė Činčikaitė (785 sek.), trečia iš lietuvių liko Silvija Kisieliūtė (963 sek.).

Šeštadienį dalyviai varžėsi PreO trasoje Juodkrantėje iš jūros pusės. Trasa pareikalavo iš sportininkų tikslaus reljefo skaitymo. Lietuvos čempionu Atviroje grupėje tapo Robertas Stankevič (27 tšk., 26 sek.), sidabro medalį iškovojo Simonas Riauka (23 tšk., 34 sek.), bronzos medalį iškovojo Mindaugas Kvedaravičius (21 tšk., 85 sek.). Jaunimo grupėje čempione tapo Malvina Girinskytė (18 tšk., 198 sek.), sidabro medalį iškovojo Miglė Činčikaitė (15 tšk., 157 sek.), trečiąją vietą užėmė Džiugas Karvelis (15 tšk., 182 sek.).

Sekmadienį varžybos vyko prie Nidos švyturio. Dalyviai įveikė PreO sprinto trąsą kalno šlaite. Trasą sudarė 20 punktų, kuriems išspręsti buvo suteiktos tik 25 minutės. Trasą reikėjo įveikti per kuo trumpesnį laiką, teisingai atsakant kuo daugiau užduočių. Šioje rungtyje puikius rezultatus pademonstravo Jaunimo grupės atstovai. Atviroje grupėje pirmąją vietą užėmė Robertas Stankevič (20:48), antras buvo Mindaugas Kvedaravičius (32:50), trečiąją vietą užėmė Algirdas Šalkauskas (38:14). Lietuvos čempionu Jaunimo grupėje tapo Salvijus Strolė (24:13), sidabro medalį iškovojo Malvina Girinskytė (29:18), bronzos medalis atiteko Tadui Mackevičiui (33:45).