Judita Traubaitė Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionato sprinto trasoje iškovojo 8-ąją vietą!

⛷ Vakar prasidėjusiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate 🇫🇮 sprinto trasoje Judita Traubaitė iškovojo 8-ąją vietą!

✅ Sportininkę nuo aukso medalio skyrė tik 38 sekundės, o nuo prizininkų pakylos – vos 8. Pasaulio čempione moterų grupėje tapo Estijos atstovė Daisy Schnyder Kudre.

✅ Vyrų elito grupėje Kasparas Šulčys iškovojo 25-ąją, Vitalijus Petrulis 37-ąją, o Nerijus Šulčys – 41-ąją vietas. Iš viso vyrų grupėje varžėsi 56 sportininkai.

✅ Pasaulio jaunimo čempionate Emilija Tamoševičiūtė merginų grupėje užėmė 20-ą vietą, o Adomas Traubas vaikinų tarpe buvo 26-tas.

⛷ Europos jaunių čempionate Margarita Dienytė merginų grupėje iškovojo 17-tą vietą, o vaikinų tarpe Kasparas Murėnas užėmė 21-ąją, Algirdas Dienys – 23-ąją vietas.

Šiandien elito grupės sportininkams varžybos tęsiasi persekiojimo rungtimi, o jaunimo bei jaunių grupių sportininkai varžysis vidutinėje trasoje 😎

Elito grupės atstovai:

🧍🏼‍♀️ Judita Traubaitė (moterų grupės startas 11:15 Lietuvos laiku)

🧍🏻‍♂️ Kasparas Šulčys, Vitalijus Petrulis, Nerijus Šulčys (vyrų grupės startas 10:00 Lietuvos laiku)