Lietuvos komanda Europos čempionato sprinto estafetėse užėmė 9 vietą

Austrijoje, Obertilliach miestelio apylinkėse, tęsėsi Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.

Antradienį vyko sprinto estafečių varžybos, kuriose Lietuvos komanda – Gabrielė Andrašiūnienė ir Regimantas Kavaliauskas – užėmė 9 vietą.

6 etapų estafečių varžybose nugalėjo Rusijos komanda – Andrey Lamov ir Alena Trapeznikova (48:37), lietuvius aplenkusi 8 min. 50 sek.

Sidabro medalius iškovojo Švedijos dvejetas –Ulrik Nordberg ir Tove Alexandersson (+1:10), o bronzos – Norvegijos komanda – Oeyvind Watterdal ir Marta Ulvensoen (+2:38).

Rezultatai.

Tuo pačiu metu vykstančiame Europos jaunių čempionate lietuviai sprinto trasoje pateko tarp 20 stipriausiųjų.

Merginų grupėje Judita Traubaitė užėmė 11 vietą. Trasoje lūžusi lazda lietuvei neleido pakovoti dėl dar aukštesnių pozicijų. Nugalėjo rusė Aleksandra Rusakova (13:45), aplenkusi tautietę Marina Vyatkina (+0:50) ir suomę Sanni Oikkonen (+0:56). Judita Traubaitė nuo čempionės atsiliko 3 min. 3 sek. Justė Umbrasaitė finišavo 26 vietoje (+8:38), o Miglė Sušinskaitė – 31 vietoje (+9:51).

Vaikinų grupėje Ignas Ambrazas finišavo 13 vietoje (+2:38), o Kasparas Šulčys – 14 vietoje (+2:55). Nugalėjo šveicaras Nicola Mueller (13:30), aplenkęs rusą Igor Linkevich (+0:50) ir čeką Jan Hašek (+0:56).

Rezultatai.

Jaunimo grupės atstovams varžybos susiklostė nesėkmingai. Merginų grupėje Karolina Sakalauskaitė nebaigė distancijos, o Vaiva Laurutytė buvo diskvalifikuota.

Čempione tapo norvegė Anine Ahlsand (14:13), aplenkusi suomę Liisa Nenonen (+0:39) ir rusę Liubov Balandina (+1:27).

Vaikinų grupėje Rokas Vaitkus užėmė 33 (+6:29), Daumantas Jurgis Petrovas – 36 (+7:10), Nojus Kalvaitis 39 (+7:58), o Aidas Žigilėjus – 41 vietą (+9:44).

Nugalėjo rusas Vladislav Kiselev (14:54), aplenkęs tautietį Sergey Gorlanov (+0:25) ir norvegą Audun Heimdal (+1:02).