Puikiu Lietuvos rinktinės pasirodymu prasidėjo Europos jaunučių, jaunių orientavimosi sporto bėgte čempionatas Lenkijoje

🥳 Šiandien Lenkijoje prasidėjusiame Europos orientavimosi sporto bėgte jaunių, jaunučių čempionate puikiai pasirodė Lietuvos atstovės.

🏆 Jaunučių merginų grupėje net trys Lietuvos sportininkės lipo ant nugalėtojų pakylos. 🥈 Gabija Stankevičiūtė 5,7 km trasą su 14 kontrolinių punktų įveikė per 48 min. 50 sek. ir iškovojo antrąją vietą. 🥉 Margarita Dienytė komandos draugei nusileido 2 min. 4 sek. ir pasidabino bronzos medaliu. Taip pat puikiai pasirodė ir Barbora Balčiūnaitė, kuri trasą įveikė per 52 min. 50 sek. bei užėmė aukštą 6-ąją vietą. Čempione tapo Šveicarijos sportininkė Mira Werder. Saulė Traubaitė užėmė 54 vietą.

„Trasoje pavyko ramiai įsivažiuoti, judėjau sau tinkamu greičiu. Į ketvirtą punktą pasirinkau netinkamą variantą bei ten pralošiau 2 minutes. Vėliau pavyko trasą įveikti be klaidų ir esu labai patenkinta savo rezultatu.” – po finišo iškovotu sidabro medaliu džiaugėsi Gabija Stankevičiūtė.

„Atrodė, kad labai blogų pasirinkimų padariau, reikės pasižiūrėti. Stengiausi visur subėgti, tačiau šlaituose teko ir pavaikščioti” – po finišo įspūdžiais dalinosi bronzos medalį iškovojusi Margarita Dienytė.

✅ Jaunučių vaikinų grupėje Arvidas Gunnarsson padarė vieną didelę klaidą bei iškovojo 23-iąją vietą. Tijus Jokubauskis užėmė 27, Gintas Simonavičius 52, o Paulius Barauskas 67 vietas.

✅ Jaunių merginų grupėje geriausiai iš Lietuvos komandos pasirodė Erika Matulionytė, kuri finišavo 41 vietoje. Goda Ziaziulytė užėmė 45, Gabija Rimkutė 54 bei Jarūnė Šataitė 80 vietas.

✅ Jaunių vaikinų grupėje Domas Juknevičius užėmė 41, Algirdas Dienys 42, Tadas Mackevičius 66, o Aleksandras Učkuronis 89 vietas.

Rytoj sportininkų laukia sprinto varžybos Ščešino senamiestyje.