Irmantė Aleliūnaitė – Europos jaunių orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionė!

🇵🇱 Lenkijoje vykstančiame Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate tęsiasi puikus Lietuvos 🇱🇹 rinktinės pasirodymas!

🥇 Šiandien vykusiose ilgos trasos varžybose, Irmantė Aleliūnaite buvo nepralenkiama bei tapo Europos jaunių orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempione! Sportininkė trasą įveikė per 36 min. 27 sek. ir net 2 min. 42 sek. aplenkė artimiausią varžovę. Gabrielė Tunkevičiūtė iškovojo 12-ąją, Beatričė Šimkutė – 18, Goda Kučejevaitė – 22 vietas.

✅ Vaikinų jaunių grupėje puikiai pasirodė Arnas Sausaitis, kuris trasą įveikė per 58 min. 01 sek. bei užėmė aukštą 8️⃣ vietą. Martynas Tunkevičius buvo 14-tas, Matas Stankūnas – 16-tas, Juras Zaliauskas – 24-tas.

✅ Vaikinų jaunimo grupėje taip pat puikiai pasirodė Daumantas Kiela, trasą įveikęs per 1 val. 32 min. 34 sek. bei taip pat užėmęs 8️⃣ vietą. Nojus Lukošius buvo 25-tas.

✅ Vyrų grupėje medalis išslydo iš po nosies. Jonas Maišelis trasą įveikė per 1 val. 47 min. 45 sek., užėmė 4️⃣ vietą ir tik 8 sek. nusileido bronzos medalio laimėtojui iš Suomijos. Ignas Ambrazas iškovojo 16, Jonas Vytautas Gvildys 24, Regimantas Kavaliauskas 34, Emilis Petkevičius 49, o Rokas Mickevičius 54 vietas.

✅ Moterų grupėje vakarykštės sėkmės nepavyko pakartoti Gabrielei Andrašiūnienei, tačiau ji puikiai pasirodė ir šiandien iškovodama 5️⃣ vietą. Nuo medalio sportininkę skyrė viso labo 22 sek. Nuo komandos draugės nedaug atsiliko ir prie podiumo buvo Algirda Mickuvienė, kuri užėmė 7️⃣ vietą. Agnė Musajevaitė buvo 30-ta.

➡️ Rytoj sportininkų laukia vidutinė trasa.