Estijoje baigėsi 2024 m. orientavimosi sporto slidėmis sezonas

Estijoje 🇪🇪 baigėsi 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ m. Pasaulio orientavimosi sporto taurė. Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje.

🏆 Moterų elito grupėje čempione tapo Daisy Kudre Schnyder (Estija). Antrąją vietą iškovojo Magdalana Olsson (Švedija), o trečiąją – Anna Ulvensoen (Norvegija). Lietuvos atstovė Emilija Tamoševičiūtė užėmė 38 vietą.

🏆 Vyrų elito grupėje pirmąją vietą iškovojo Eevert Toivonen (Suomija). Nugalėtojui tik sekundę pralaimėjo bei ant atrojo pakylos laiptelio lipo Jorgen Baklid (Norvegija). Trečiąją vietą užėmė Aappo Vippola (Suomija). Regimantas Kavaliauskas užėmė 28, Kasparas Šulčys 36, Nerijus Šulčys 40, Vitalijus Petrulis 43, o Adomas Traubas 46 vietas.

✅ Pasaulio U23 čempionato klasifikacijoje Adomas Traubas užėmė 17, o Emilija Tamoševičiūtė – 23 vietas.