SK S-Sportas tapo Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionais vyrų ir moterų elito grupėse

✅ Šiandien Latvijoje 🇱🇻, Madona apylinkėse baigėsi 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ m. Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis sezonas. Sekmadienį sportininkai varžėsi estafečių trasoje.

🏆 Elito grupėje čempionais tiek vyrų, tiek moterų elito grupėje tapo SK S-Sportas vyrų bei moterų komandos.

📌 Moterų elito grupėje čempionėmis tapusios S-Sporto komandos sportininkės (Vesta Aleliūnienė, Ainė Ambrazienė, Vilija Gvildienė) trasą įveikė per 1 val. 53 min. 56 sek. Antrąją vietą iškovojo OK Fortūna klubo sportininkės (Aistė Traubienė, Miglė Sušinskaitė, Asta Jnuškevičienė), kurios nuo čempionių atsiliko 4 min. 7 sek. Bronzos medalius iškovojo Šiaulių JTC – OK Sakas orientacininkės (Ieva Gapšytė, Karolina Špukaitė, Greta Mazuraitytė).

📌 Vyrų elito grupėje čempionais tapo taip pat SK S-Sportas klubo sportininkai (Jonas Vytautas Gvildys, Vilius Aleliūnas, Andrej Gerasimov), kurie trasą įveikė per 1 val. 31 min. 33 sek. ir antroje vietoje likusius OK Telšiai orientacininkus (Gabija Ražaitytė, Regimantas Kavaliauskas, Vitalijus Petrulis) aplenkė 2 min. 6 sek. Bronzos medaliais pasidabino Perkūno atstovai (Vytautas Ralys, Nerijus Šulčys, Kasparas Šulčys).

➡ Vasario 22 – 25 dienomis Estijoje, Haanja apylinkėse vyks Pasaulio OSS taurės paskutinis etapas, Pasaulio U23 OSS čempionatas, Pasaulio veteranų OSS čempionatas ir Šiaurės šalių jaunimo taurė.