Regimantas Kavaliauskas ir Gabija Ražaitytė Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionai vidutinėje trasoje

✅ Šiandien Latvijoje 🇱🇻, Madona apylinkėse įvyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas vidutinėje trasoje, kuriame startavo daugiau nei 1️⃣0️⃣0️⃣ sportininkų iš visos Lietuvos.

🏆 Elito grupėje čempionais tapo OK Telšiai atstovas Regimantas Kavaliauskas bei Gabija Ražaitytė.

📌Moterų elito grupėje G.Ražaitytė 6.4 km trasą su 23 kontroliniais punktais įveikė per 44 min 33 sek. ir 4 minutėmis aplenkė antroje vietoje likusią Ąžuolo klubo atstovę Emilija Tamoševičiūtę. Bronzos medalį iškovojo sporto klubo S-Sportas sportininkė Vesta Aleliūnienė, kuri trasą įveikė per 49 min. 53 sek.

📌Vyrų elito grupėje R.Kavaliauskas 8 km trasą su 31 kontroliniu punktu įveikė per 43 min. 40 sek. Sidabro medalį iškovojo S-Sporto komandos sportininkas Andrej Gerasimov, kuris trasą slydo 47 min. 50 sek. Trečioje vietoje likęs OK Perkūnas atstovas sidabro medalio laimėtojui nusileido tik 10 sek.

➡ Rytoj sportininkų laukia estafečių varžybos. Starto pradžia – 11:00