Kaspas Šulčys ir Emilija Tamoševičiūtė tapo Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionais bendro starto trasoje

✅ Vakar Ignalinoje baigėsi dvi dienas trukęs 2024 m. Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Antrąją varžybų dieną sportininkai varžėsi bendro starto trasoje.

🏆Elito grupėje dominavo sostinės sportininkai – pirmą kartą karjeroje Lietuvos čempione moterų grupėje tapo Emilija Tamoševičiūtė (OK Ąžuolas), o vyrų grupės aukso medalį laimėjo Kasparas Šulčys (OK Perkūnas).

✅ Moterų elito grupėje čempione tapusi Emilija Tamoševičiūtė 9.8 km trasą su 37 kontroliniai punktais įveikė per 1 val 12 min. 12 sek. ir tik trasos pabaigoje aplenkė jaunąją Sostinės SC sportininę Margaritą Dienytė. Sidabro medalio laimėtoja nugalėtojai pralošė tik 25 sek. Trečiąja vietą ir bronzos medalį iškovojo Gabija Ražaitytė trasoje užtrukusi 1 val. 4 min. 39 sek.

✅ Vyrų elito grupėje istorinė nugalėtojų pakyla ir įrodymas, jog orientavimosi sportas – tai šeimų sportas. Čempionu tapo OK Perkūnas atstovas Kasparas Šulčys, kuris 10.9 km trasoje su 38 kontroliniai punktais nepaliko villčių savo varžovams bei trasą įveikė per 54 min. 41 sek. Sidabro medalį iškovojo SK S-Sportas komandos narys Andrej Gerasimov trasą slydęs 56 min. 12 sek. Nerijus Šulčys (OK Perkūnas), kuris dar 1999 m. tapo Pasaulio vicečempionu bei yra daugiausiai aukso medalių iškovojęs sportininkas Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis istorijoje, šiandien trasą įveikė per 58 min. 11 sek. bei iškovojo bronzos medalį į priekį praleisdamas tik sūnų bei vieną jaunesnį sportininką.

➡ Kitas Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas vyks 2024 m. vasario 17 – 18 d. Madonoje, Latvija