Vitalijus Petrulis ir Gabija Ražaitytė – Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionai sprinto trasoje

‼ Po dviejų metų pertraukos Lietuvos orientavimosi sporto slidės čempionatas grįžo į Lietuvą!

✅ Šiandien Ignalinoje, Lietuvos Žiemos Sporto Centras baigėsi pirmoji 2024 m. Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato diena. Daugiau nei 2️⃣2️⃣0️⃣ sportininkų iš visos Lietuvos varžėsi sprinto trasoje.

🏆Pirmaisiais 2024 m. Lietuvos orientavimosi sporto čempionais elito grupėje tapo Vitalijus Petrulis (OK Telšiai) bei Gabija Ražaitytė.

✅ Moterų elito grupėje Gabija Ražaitytė 3 km trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė per 18 min. 49 sek. ir tik 1 sek. aplenkė antroje vietoje likusią OK Ąžuolas atstovę Emiliją Tamoševičiūtę. Bronzos medalį iškovojo elito grupėje slydusi Margarita Dienytė, kuri prajėusią savaitę tapo Europos jaunių čempione. Sostinės SC atstovė trasą įveikė per 19 min. 12 sek. ir kiek mažei nei pusę minutės nusileido vyresnėms varžovėms.

✅ Vyrų elito grupėje kova tarp dviejų klubiečių vyko iki pat finišo tiesiosios. OK Telšiai atstovas Vitalijus Petrulis 3.3 km trasą su 18 kontrolinių punktų įveikė per 15 min. 42 sek., o jo komandos draugas Regimantas Kavaliauskas, čempionui nusileido 17 sek. Trečiąją vietą bei bronzos medalį iškovojo OK Perkūnas sportininkas Kasparas Šulčys, kuris trasoje užtruko 16 min. 27 sek.

➡ Rytoj sportininkai varžysis bendro starto trasoje. Varžybų pradžia – 11:00