Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate estafečių trasoje Lietuvos komanda iškovojo 10 vietą

🇦🇹 Austrijoje baigėsi visą savaitę trukęs Pasaulio suaugusiųjų, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionatas, kuris 🇱🇹 Lietuvai atnešė du medalius 🥇🥉

✅ Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi mišriose sprinto estafečių varžybose, kuriose startavo dvi 🇱🇹 Lietuvos komandos. Tai buvo Margaritos bei Saulės debiutas suaugusiųjų Pasaulio čempionate.

✅ Kasparas Šulčys ir Margarita Dienytė 6 etapų estafetės varžybas įveikė per 50 min. 59 sek. ir užėmė 1️⃣0️⃣-ąją vietą. Nugalėtojais tapo Norvegijos sportininkai, kuriems 🇱🇹 Lietuvaičiai nusileido 7 min. 48 sek. Antrosios valstybių komandos nėra klasifikuojamos.

➡️ Vasario 22- 25 dienomis Estijoje, Haanja apylinkėse vyks paskutinis Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etapas. Kartu su juo vyks ir Pasaulio U23 orientavimosi sporto slidėmis čempionatas, Pasaulio veteranų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas bei Šiaurės šalių čempionatas jaunimui ir jauniams.