Margarita Dienytė Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate iškovojo aukso medalį

🏆Margarita Dienytė 🇦🇹 Austrijoje vykstančiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate vidutinė trasoje iškovojo aukso medalį 🥇!

✅ Jaunių merginų grupėje 🇱🇹 lietuvaitė trasą įveikė per 30 min. 50 sek. bei nepaliko vilčių savo konkurentėms! Antrąją vietą iškovojo 🇸🇪 Švedijos sportininkė Minna Turesson❘ atsilikusi 34 sek. Deja, bet kita 🇱🇹 Lietuvos atstovė Saulė Traubaitė buvo diskvalifikuota (nebuvo kontrolinio punkto atžymos).

✅ Tuo pačiu metu vykstančiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto slidėmis čempionate čempionės brolis Algirdas Dienys vaikinų grupėje užėmė 2️⃣6️⃣-ąją vietą.

✅ Pasaulio suaugusiųjų orientavimosi sporto slidėmis čempionate Kasparas Šulčys užėmė 3️⃣3️⃣, Vitalijus Petrulis 4️⃣4️⃣, Nerijus Šulčys 4️⃣6️⃣, o Adomas Traubas 5️⃣5️⃣ vietas.

➡️ Rytoj varžybos baigsis mišrių sprinto estafečių rungtimi, kur 🇱🇹 Lietuvai atstovaus dvi komandos.