Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate Margarita Dienytė iškovojo 10-ąją vietą

🇦🇹 Austrijoje vykstančiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate šiandien sportininkai varžėsi bendro starto varžybose.

✅ Merginų grupėje vakarykštės sėkmės pakartoti nepavyko, tačiau puikiai pasirodė Margarita Dienytė, kuri trasą įveikė per 1 val. 2 min. 9 sek. bei iškovojo 1️⃣0️⃣ vietą. Nuo čempione tapusios Barboros Chrastovos iš Čekijos sportininkė atsiliko lygiai 7 min. Saulė Traubaitė užėmė 1️⃣7️⃣ vietą.

✅ Tuo pačiu metu vykstančiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto slidėmis čempionate vienintelis 🇱🇹 Lietuvos atstovas Algirdas Dienys iškovojo 2️⃣5️⃣-ąją vietą.

✅ Pasaulio suaugusiųjų orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai stojo prie starto linijos persekiojimo varžybose. Kasparas Šulčys startavo iš 3️⃣2️⃣ pozicijos, atsilikdamas nuo lyderio 2 min. 52 sek. Sportininkas finišavo toje pačioje 3️⃣2️⃣ vietoje, nugalėtojui pralošęs 10 min. 58 sek. Vitalijus Petrulis užėmė 4️⃣4️⃣ vietą. Iš viso prie starto linijos stojo 64 sportininkai iš 18 valstybių.

➡️ Rytoj dalyvių laukia poilsio diena, o penktadienį čempionatas tęsis vidutinės trasos varžybomis.

#skiorienteering #nsa #ltusportas #ramsau2024 #wsoc2024 #trimtex #kasp #smsm #ssportas