Saulė Traubaitė Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate iškovojo bronzos medalį

🇦🇹 Austrijoje vykstančiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate, sprinto trasoje, 🇱🇹 Lietuvos atstovė Saulė Traubaitė iškovojo bronzos medalį 🥉!

✅ Šiandien prasidėjusiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkė trasą įveikė per 11 min. 47 sek. ir tik 1 min. 1 sek. nusileido čempione tapusiai Švedijos sportininkei Minna Turesson. Kita mūsų šalies sportininkė, Margarita Dienytė, trasoje užtruko 13 min. 23 sek. bei užėmė 9️⃣-ąją vietą.

✅ Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Algirdui Dieniui prasidėjo nesėkmingai. Sportininkas buvo diskvalifikuotas.

✅ Pasaulio suaugusiųjų orientavimosi sporto slidėmis čempionate Kasparas Šulčys iškovojo 3️⃣2️⃣, Vitalijus Petrulis 4️⃣7️⃣, o Adomas Traubas 5️⃣6️⃣ vietas. Iš viso prie starto linijos stojo 65 sportininkai iš 18 šalių.

#skiorienteering #ramsau2024 #wsoc2024 #nsa #ltusportas #trimtex #kasp #ssportas