Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos komanda iškovojo 7-ąją vietą

🇨🇭 Šiandien Šveicarijoje baigėsi Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi 6 etapų sprinto estafečių varžybose.

✅ 🇱🇹 Lietuvos komanda – Emilija Tamoševičiūtė ir Kasparas Šulčys, trasą įveikė per 1 val. 6 min. 26 sek. bei iškovojo 7️⃣ vietą. Nugalėtojais tapo Švedijos atstovai. Iš viso startavo 2️⃣0️⃣ komandų.

➡ 2️⃣0️⃣2️⃣5️⃣ vyks žiemos universiada, kurios programoje bus ir orientavimosi sportas slidėmis, o nuo 2027 m. orientavimosi sportas slidėmis yra privalomoje žiemos universiados programoje.

#nsa #fisuchampionships #ltusportas #lenzerheide2024 #fisuskiorienteering #trimtex #kasp #ssportas