Pasaulio studentų čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo 20-ąsias vietas

🇨🇭 Šveicarijoje vykstančiame Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionate šiandien sportininkai varžėsi bendro starto varžybose.

✅ Merginų grupėje Emilija Tamoševičiūtė (Vilniaus universitetas / Vilnius University 7.6 km trasą su 29 kontroliniais punktais įveikė per 46 min. 47 sek. bei finišavo 2️⃣0️⃣. Dar vieną aukso medalį iškovojo Švedijos atstovė Elin SCHAGERSTRÖM.

✅ Vaikinų grupėje Kasparas Šulčys (VILNIUS TECH) 8,6 km trasą su 34 kontroliniais punktais slydo 44 min. 10 sek. bei iškovojo 2️⃣0️⃣-ąją vietą. Čempionu vėl tapo Šveicarijos sportininkas Nicola MÜLLER.

➡ Rytoj čempionatas baigsis sprinto estafečių varžybomis.

#nsa #fisuchampionships #ltusportas #lenzerheide2024 #fisuskiorienteering #trimtex #kasp #ssportas