Šveicarijoje prasidėjo Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas

🇨🇭 Šveicarijoje prasidėjusiame Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionate baigėsi pirmoji varžybų diena, kurioje sportininkai varžėsi sprinto trasoje.

🇱🇹 Lietuvos komandos atstovai Emilija Tamoševičiūtė (Vilniaus universitetas / Vilnius University) bei Kasparas Šulčys (VILNIUS TECH) užėmė 2️⃣1️⃣-ąsias vietas.

✅ Merginų grupėje Emilija Tamoševičiūtė 2.3 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 16 min. 39 sek. ir nugalėtoja tapusiai Elin SCHAGERSTRÖM iš Švedijos nusileido 4 min. 21 sek.

✅ Vaikinų grupėje Kasparas Šulčys 2.4 km trasą su 12 kontrolinių punktų slydo 12 min. 35 sek. ir čempionui Jonatan STÅHL iš Švedijos pralaimėjo 1 min. 52 sek.

➡ Rytoj sportininkų laukia persekiojimo varžybos, kuriose sportininkai startuos pagal šios dienos rezultatus.