Lietuvos rinktinė Baltijos šalių jaunimo taurėje iškovojo 2-ąją vietą

Spalio 27 – 29 dienomis, Lietuvos jaunučių, jaunių bei jaunimo rinktinės dalyvavo Baltijos šalių jaunimo taurės varžybose Lenkijoje 🇵🇱. Kartu su Lietuvos 🇱🇹 sportininkais varžėsi jaunieji orientacininkai iš Latvijos, Estijos, Švedijos, Lenkijos bei Suomijos.

🏆 Asmeninėse varžybose ilgoje trasoje geriausiai sekėsi Ugnei Skučaitei (SM Gaja – OK Takas), kuri jaunimo merginų grupėje iškovojo antrąją vietą 🥈.

🏆 Margarita Dienytė (Sostinės SC – OK Perkūnas) jaunučių merginų grupėje iškovojo 4️⃣-ąją vietą, o Emilija Staišiūnaitė (OK Ąžuolas) merginų jaunių grupėje – 5️⃣-ąją vietą.

🏆 Vaikinų jaunių grupėje Kasparas Murėnas (SM Gaja – OK Medeina) iškovojo 4️⃣-ąją vietą, o vaikinų jaunimo grupėje – Tadas Dementavičius (SM Gaja – OK Takas) – 5️⃣-ąją bei Tautvydas Rimkus (SM Gaja – OK Ąžuolas) – 6️⃣-ąją vietas.

✅ Antrąją varžybų dieną vyko estafečių varžybos, kuriose Lietuvos komanda turėjo net 5 komandas.

🏆 Pirmoji Lietuvos komanda (Kasparas Murėnas, Emilija Staišiūnaitė, Margarita Dienytė, Domas Juknevičius, Ugnė Skučaitė, Tadas Dementavičius) ilgą laiką buvo antroji vietoje, tačiau finišo tiesiojoje pralaimėjo kovą dėl medalių ir liko 4.

🏆 Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje į priekį praleido tik Švedijos sportininkus ir užėmė 2️⃣ vietą.

✅ Dalis sportininkų pasiliko Lenkijoje stovykloje, nes 2024 m. tose vietovėse vyks Europos jaunių, jaunučių čempionatas.