Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionate ilgoje trasoje sportininkai iš Lietuvos iškovojo vieną aukso bei tris bronzos medalius

Šiandien Slovakijoje 🇸🇰 baigėsi visą savaitę trukęs Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionatas. Paskutiniąją dieną sportininkai varžėsi ilgoje trasoje.

🥇Moterų 35 amžiaus grupėje puikiai pasirodė trečiąjį aukso medalį šią savaitę iškovojusi Tatsiana Voverienė (OK Devyni). 🥉 Antrąjį bronzos medalį toje pačioje grupėje šiandien iškovojo ir Reda Einikytė (OK Jaunystė).

🥉 Vyrų 45 amžiaus grupėje bronzos medalį ilgoje trasoje iškovojo Aidas Barkauskas (OK Ąžuolas).

🥉 Vyrų 65 amžiaus grupėje trečiąjį bronzos medalį šią savaitę iškovojo Ivanas Ziaziulia (OK Saulė).

Iš viso šiame čempionate sportininkai iš Lietuvos 🇱🇹 iškovojo 3️⃣ aukso 🥇, 1️⃣ sidabro i🥈ir 6️⃣ bronzos 🥉 medalius.

2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ metais Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionatas vyks Suomijoje, rugpjūčio 2 – 9 dienomis, Turku mieste.