Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionate vidutinėje trasoje Lietuvos orientacininkai iškovojo net 4 medalius

Slovakijoje 🇸🇰 tęsiasi Pasaulio orientavimosi sporto bėgte čempionatas, kuriame startuoja daugiau nei 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ sportininkų iš viso Pasaulio.

Vakar dalyviai varžėsi vidutinės trasos varžybose, kuriose puikiai pasirodė sportininkai iš Lietuvos 🇱🇹, iškovodami net 4️⃣ medalius!

🥇 Moterų 35 metų amžiaus grupėje antrą kartą Pasaulio čempione šią savaitę tapo Tatsiana Voverienė (OK Devyni). Toje pačioje amžiaus grupėje Reda Einykytė (OK Jaunystė) iškovojo 🥉 medalį.

🥈Vyrų 45 metų amžiaus grupėje Mindaugas Kvedaravičius (OK Lėvuo) iškovojo 🥈medalį, o vyrų 65 metų amžiaus grupėje, antrą kartą šią savaitę, Ivanas Ziaziulia (OK Saulė) iškovojo bronzos 🥉 medalį.

➡️ Rytoj čempionatas baigsis ilgos trasos varžybomis.