Tatsiana Voverienė laimėjo aukso medalį Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionate

Slovakijoje 🇸🇰 vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionate, kuriame varžosi daugiau nei 3️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ įvairaus amžiaus sportininkų vakar įvyko sprinto finalinės varžybos.

🏆 Šiose varžybose puikiai pasirodė 🇱🇹 Lietuvos atstovai Tatsiana Voverienė (OK Devyni) bei Ivanas Ziaziulia (OK Saulė).

🥇 Moterų 35 amžiaus grupė Tatsiana Voverienė trasą įveikė per 13 min. 33 sek. ir net 44 sek. aplenkė artimiausią varžovę bei iškovojo aukso medalį.

🥉 Vyrų 65 amžiaus grupėje Ivanas Ziaziulia trasą įveikė per 12 min. 03 sek. ir tik 6 sek. nusileido čempionui bei iškovojo bronzos medalį.

Šiandien sportininkų laukia poislio diena, o rytoj varžybos tęsis miško kvalifikacija.

Šiose varžybose startuoja net 7️⃣1️⃣ 🇱🇹 Lietuvos atstovas.