Lietuvos merginų jaunimo komanda Pasaulio orientavimosi sporto bėgte čempionate Rumunijoje iškovojo 12-ąją vietą

🇹🇩 Rumunijoje baigėsi Pasaulio orientavimosi sporto bėgte jaunimo čempionatas. Paskutinąją varžybų dieną medaliai buvo išdalinti estafečių trasoje.

✅ Lietuvos merginų jaunimo komanda (Neda Davidavičiūtė, Emilija Tamoševičiūtė, Ugnė Skučaitė) trasą įveikė per 1 val. 37 min. 1 sek. bei iškovojo 12-ąją vietą iš 43 startavusių komandų (klasifikuojama tik geriausios šalies komandos).

✅ Lietuvos vaikinų jaunimo komanda (Tautvydas RImkus, Kasparas Murėnas, Tadas Dementavičius) trasą įveikė per 1 val. 49 min. 44 sek. ir užėmė 20 vietą iš 54 startavusių komandų.

➡ Kitais metais Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas vyks Čekijoje. 6 iš 8 Lietuvos komandos sportininkų Pasaulio jaunimo čempionate galės startuoti ir kitais metais (3 iš jų yra 18 metų).