Kaspas Murėnas Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate ilgoje trasoje iškovojo 12-ąją vietą

✅ Šiandien Rumunijoje 🇹🇩 vykstančiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate vyko ilgos trasos varžybos.

🥳 Šioje distancijoje vaikinų jaunimo grupėje puikiai pasirodė Kasparas Murėnas, kuris 10.7 km trasą su 23 kontroliniai punktais įveikė per 80 min. 26 sek. bei iškovojo labai aukštą 1️⃣2️⃣ vietą. Nugalėtojui iš Čekijos sportininkas nusileido 9 min. bei 6 sek. Toje pačioje grupėje Tautvydas Rimkus užėmė 41, Tadas Dementavičius 65, o Adomas Časas 127 vietas. Iš viso startavo 175 vaikinai.

✅ Merginų jaunimo grupėje Ugnė Skučaitė 7.8 km trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė per 69 min. 33 sek. ir iškovojo 3️⃣3️⃣ vietą. Toje pačioje grupėje Neda Davidavičiūtė užėmė 35, Emilija Tamoševičiūtė 75, o Goda Ziaziulytė 136 vietas. Iš viso startavo 147 merginos.

➡️ Rytoj dalyvių laukia paskutinė rungtis – estafetės. Startas 9:00