Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionato vidutinė trasa Lietuvos komandai nebuvo svetinga

🇹🇩 Rumunijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate šiandien sportininkai varžėsi vidutinės trasos varžybose.

✅ Kalvoti ir statūs šlaitai bei gero bėgamumo miškas nebuvo svetingas 🇱🇹 Lietuvos jaunimo rinktinės sportininkams. Geriausiai sekėsi Emilijai Tamoševičiūtei, kuri merginų jaunimo grupėje iškovojo 68 vietą iš 153 startavusių sportininkių. Neda Davidavičiūtė užėmė 78, Ugnė Skučaitė – 85, o Goda Ziaziulytė – 91 vietas.

✅ Vaikinų jaunimo grupėje du Lietuviai – Kasparas Murėnas ir Tadas Dementavičius – iškovojo tą pačią, 98 vietą. Tautvydas Rimkus užėmė 118, o Adomas Časas 157 vietas. Iš viso startavo 177 sportininkai.

➡ Rytoj sportininkų laukia poilsio diena, o po jos varžybos tęsis ilgojoje trasoje.