Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate sprinto trasoje Goda Ziaziulytė iškovojo 27-ąją vietą

✅ Vakar Baia Mare mieste, Rumunijoje 🇹🇩 baigėsi pirmoji Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionato diena, kurioje sportininkai varžėsi sprinto distancijoje.

📌 Merginų jaunimo grupėje Goda Ziaziulytė iškovojo 2️⃣7️⃣-ąją vietą iš 1️⃣5️⃣3️⃣ startavusių sportininkių. Neda Davidavičiūtė užėmė 38 vietą, Emilija Tamoševičiūtė – 78, Ugnė Skučaitė – 84.

📌 Vaikinų jaunimo tarpe geriausiai sekėsi Kasparui Murėnui, kuris iškovojo 4️⃣0️⃣ vietą. Tadas Dementavičius užėmė 50 vietą, Adomas Časas – 93, Tautvydas Rimkus – 115 iš 1️⃣7️⃣4️⃣ startavusių dalyvių.

—————————————————————————————-

➡️ Šiandien – antroji Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionato diena. Sportininkai startuos mišrių sprinto estafečių varžybose.

⏰ Startas – 16:30 (Lietuvos laiku)