Lietuvos jaunimo rinktinė iškovojo 10-ąją vietą Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate

✅ Rumunijoje 🇹🇩 vykstanččiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate sprinto estafečių varžybose šiandien puikiai pasirodė Lietuvos 🇱🇹 jaunimo pirmoji komanda, kuri iškovojo aukštą 1️⃣0️⃣-ąją vietą.

🇱🇹 Lietuvos komanda (Neda Davidavičiūtė, Tadas Dementavičius, Kasparas Murėnas, Goda Ziaziulytė) keturių etapų estafetę įveikė per 52 min. 48 sek. ir nugalėtojais tapusiai Vengrijos 🇭🇺 jaunimo rinktinei nusileido 3 min. 4 sek.

Antroji 🇱🇹 Lietuvos komanda jaunimo komanda (Emilija Tamoševičiūtė, Tautvydas Rimkus, Adomas Časas, Ugnė Skučaitė) nebuvo klasifikuoti, nes pagal taisykles rezultatas skiriamas tik greičiausiai šalies komandai.

➡️ Rytoj sportininkai persikelia į mišką bei varžysis vidutinėje trasoje. Startas nuo 9:00 (Lietuvos laiku)