Europos orientavimosi sporto takais taurės etape – Aurimo Murėno pergalė

Savaitgalį Jonavoje baigėsi pirmasis bei antrasis 2023 metų sezono Europos orientavimosi sporto takais taurės etapas, kuriame varžėsi per 100 orientavimosi sporto entuziastų iš 12 šalių. Į Jonavą atvyko ne tik sportininkų iš tolimųjų Japonijos bei Honkongo, bet ir šiuo metu Pasaulio reitinge pirmaujantis bei praeitų metų Europos čempionas suomis Petteri Hakala bei gausus būrys kitų Pasaulio reitingo pirmojo dešimtuko sportininkų. Kartu su Europos taurės varžybomis buvo išdalyti ir Lietuvos čempionato apdovanojimai.

Europos taurės TempO rungtyje greičiausias buvo lenkas Krystianas Peterburskis (452 sek.), aplenkęs norvegą Larsą Jakobą Waalerį (499 sek.) ir latvį Kristapą Mierlauksą (507 sek.).

PreO rungtyje nugalėjo lietuvis Aurimas Murėnas (30 tšk., 64 sek.). Antrąją vietą užėmė norvegas Arno Gronhovdas (29 tšk., 29 sek.), o trečiąją – dar vienas Lietuvos atstovas Robertas Stankevič (29 tšk., 103 sek.).

Lietuvos TempO rungties čempionu tapo Kauno „Medeinos“ klubo narys Aurimas Murėnas (559 sek.), sidabro ir bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „O! Klaipėda“ atstovai Robertas Stankevič (619 sek.) ir Simonas Riauka (647 sek.).

Lietuvos čempionato PreO rungtyje aukso medalį iškovojo Aurimas Murėnas iš Kauno „Medeinos“ (30 tšk., 64 sek.), aplenkęs „O! Klaipėda“ sportininkus Robertą Stankevič (29 tšk., 103 sek.) ir Simoną Riauką (22 tšk., 48 sek.).

Sprinto rungtyje nugalėjo Robertas Stankevič iš „O! Klaipėda“ (16 tšk., 1051 sek.), aplenkęs Gytį Paišį iš Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (16 tšk., 1139 sek.) bei Simoną Riauką iš „O! Klaipėda“ (16 tšk., 1154 sek.).

Sekantis Europos taurės etapas gegužės 20-21 dienomis vyks Švedijoje.