Europos jaunių orientaivmosi sporto kalnų dviračiais čempionate Lietuvos komanda iškovojo bronzos medalius

🇵🇹 Portugalijoje baigėsi Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi estafečių varžybose.

🇱🇹 Lietuvos pirmoji elito komanda, kuriai atstovavo Gabrielė Andrašiūnienė, Jonas Maišelis bei Ignas Ambrazas, nuo pat starto kovojo dėl aukščiausių apdovanojimų. Visuose trijuose etapuose vyko įtempta kova ir tik trečiojo etapo antroje pusėje fortūna nebuvo palanki Lietuvos rinktinei bei Ignas Ambrazas finišavo 4️⃣-oje vietoje, nugalėtojai tapusiai Suomijos komandai, nusileidęs 1 min. 59 s.

🥉 Lietuvos jaunių merginų komanda, Irmantė Aleliūnaite, Silvija Kisieliūtė bei Beatričė Šimkutė iškovojo bronzos medalius, o Lietuvos jaunimo vaikinų komanda, Daumantas Kiela, Nojus Lukošius ir Arnas Sausaitis, užėmė 7️⃣-ąją vietą.

📅 Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas vyks rugpjūčio 18 – 27 dienomis Čekijoje.