Jonas Vytautas Gvildys iškovojo 9-ąją vietą Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate

🙉 Techniškai sudėtingoje ir painioje sprinto trasoje, Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate, Portugalijoje 🇵🇹 Lietuvos 🇱🇹 rinktinės lyderiams sekėsi kiek prasčiau, tačiau Jonas Vytautas Gvildys iškovojo 9 – ąją vietą!

✅ Trečiąją varžybų dieną sportininkai varžėsi sprinto distancijoje, kuri driekėsi po laukus ir motokroso trasą. Čia reikėjo ne tik didelės koncentracijos, bet ir kiek kitokio orientavimosi nei įprasta orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybose.

🥳 Vyrų elito grupėje, kiek netikėtai, puikiai pasirodė Jonas Vytautas Gvildys, kuris trasą įveikė per 23 min. 58 sek ir iškovojo aukštą 9️⃣ vietą! Jonas Maišelis finišavo 18, Ignas Ambrazas 21, o Šarūnas Dmukauskas – 38.

😢 Moterų elito grupėje Gabrielei Andrašiūnienei nepavyko pakartoti praėjusių dienų rezultato ir sportininkė tenkinosi 15 vieta. Kita 🇱🇹 komandos atstovė, Karolina Mickevičiūtė Juodišienė, užėmė 25 vietą.

✅ Stabilius ir aukštus rezultatus jaunių grupėje demonstruoja Arnas Sausaitis, kuris šiandien finišavo 8-oje pozicijoje. Daumantas Kiela užėmė 14 vietą. Jaunių merginų tarpe Beatričė Šimkute iškovojo 10 poziciją, Irmantė Aleliūnaitė 12-tą, o Silvija Kisieliūtė – 14-tą.

✅ Vienintelis jaunimo atstovas, Nojus Lukošius, nepakartojo praėjusių metų sėkmės, kuomet šioje distancijoje iškovojo bronzos medalį, ir šiandien tenkinosi 12 vieta.

➡️ Rytoj Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas pasibaigs mišrių sprinto estafečių rungtimi.