Jonas Maišelis Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate iškovojo 4-ąją vietą

Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate, vykstančiame Portugalijoje 🇵🇹 iki pirmojo medalio pritrūko visai nedaug 🥹

🥳 Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje, kurioje vyrų elito grupėje puikiai pasirodė Jonas Maišelis iškovodamas aukštą 4️⃣-ąją vietą. Iki 🥉 medalio sportininkui pritrūko tik 16 sekundžių. Kiti Lietuvos 🇱🇹 vyrų rinktinės sportininkai užėmė 18 (Šarūnas Dmukauskas), 2️0 (Ignas Ambrazas) bei 36 (Jonas Vytautas Gvildys) vietas.

„Trasoje sekėsi gerai. Kažkokių didelių klaidų nedariau. Buvo ne vienas ne pats optimaliausias variantas, kuris čia kainuodavo labai daug. Didelę įtaką darė karštis. Labai sunku susikoncentruoti, kai kylant į kalną net sunku kvėpuoti, tačiau panašiai visiem. Rytoj manau bus labai sunku pagerinti rezultatą, nes laukia beveik 900m pakilimo, kuris tokiame karštyje jaučiasi dvigubai sunkiau, nei šiaip. O sprinte ir estafetėse manau, kad turime gerus šansus pasiekti aukštų rezultatų!” – įspūdžiais dalinasi Jonas Maišelis.

✅ Moterų grupėje taip pat aukštą 6️⃣ vietą iškovojo Gabrielė Andrašiūnienė. Nugalėtojai sportininkė pralaimėjo 4 min. 1 s. Karolina Mickevičiūtė Juodišienė užėmė 17-ąją vietą.

✅ Jaunių vaikinų grupėje puikų rezultatą pademonstravo Daumantas Kiela, kuris nugalėtojui pralošė 4 min. 38 sek. bei iškovojo 6️⃣ vietą. Jo komandos draugas, Arnas Sausaitis, užėmė 8-ąją vietą.

✅ Jaunių merginų tarpe Irmantė Aleliūnaitė užėmė 10-ąją, Beatričė Šimkutė – 14-ąją, Silvija Kisieliūtė – 15-ąją vietas.

✅ Vienintelis jaunimo atstovas, Nojus Lukošius, tenkinosi 14 vieta.

➡️➡️ Rytoj elito sportininkų laukia bendro starto lenktynės, o jaunių bei jaunimo grupių atstovų – ilga trasa.