Pasaulio kariškių orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos komanda iškovojo bronzos medalius

🥳 Pasaulio kariškių orientavimosi sporto slidėmis čempionate 🇸🇪 Lietuvos sportininkės iškovojo 🥉 medalius.

✅Lietuvos kariuomenė orientavimosi sporto slidėmis rinktinė vakar baigė savo pasirodymą 55-ajame Pasaulio kariškių slidinėjimo čempionate 🇸🇪

➡️ Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje, kur asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Kasparui Šulčiui iškovojusiam 6️⃣ vietą vyrų grupėje bei Sandrai Paužaitei užėmusiai 7️⃣ vietą moterų grupėje.

🏆Komandinėje įskaitoje, kur skaičiuojami du geriausi rezultatai 🇱🇹 komanda (eil. Vesta Aleliūnienė bei eil. Sandra Paužaitė) iškovojo 3️⃣ – iąją vietą ir joms buvo įteikti 🥉 medaliai. Vaikinų komanda užėmė 4️⃣ vietą.

➡️ Antrąją varžybų dieną vyko mišrių sprinto estafečių varžybos, kuriose 🇱🇹 II-oji komanda, Vesta Aleliūnienė bei Ignas Ambrazas, užėmė 8️⃣ vietą, o 🇱🇹 I-oji komanda, Sandra Paužaitė ir Kasparas Šulčys – 🔟 vietą.