Judita Traubaitė antrą kartą tapo Pasaulio čempione!

2️⃣ iš 2️⃣ 🥇 ‼️ Judita Traubaitė Norvegijoje 🇳🇴 vykstančiame Pasaulio U23 orientavimosi sporto slidėmis čempionate užėmė pirmąją vietą ne tik penktadienį vykusioje vidutinėje trasoje, bet šį pasiekimą pakartojo ir šeštadienį vykusioje sprinto trasoje.

👉Judita Traubaitė trasą įveikė per 14 minučių bei 10 sekundžių ir dvejomis sekundėmis aplenkė sportininkę iš Suomijos. Kita Lietuvos sportininkė, Emilija Tamoševičiūtė užėmė 15 vietą. Ji trasą įveikė per 16 minučių 9 sekundes. Vaikinų grupėje Kasparas Šulčys trasą įveikė per 14 minučių 20 sekundžių ir 1 minutė 17 sekundžių nusileido nugalėjusiam Suomijos sportininkui.

🥳 Sveikinimai Juditai Traubaitei bei jos treneriams net du kartus per dvi dienas iškovojus Pasaulio U23 čempionės titulą.