Judita Traubaitė tapo Pasaulio čempione!

🥳 Judita Traubaitė grįžo į orientavimosi sporto trasas ir grįžo su trenksmu! Judita Traubaitė Pasaulio U23 čempionė!

🇳🇴 Norvegijoje prasidėjusiame Pasaulio U23 orientavimosi sporto slidėmis vidutinėje trasoje Judita Traubaitė tapo Pasaulio čempione. Sportininkė trasą įveikė per 41 minutę ir 57 sekundes bei 43 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią sportininkę iš Šveicarijos. Kita 🇱🇹 Lietuvos sportininkė, Emilija Tamoševičiūtė, užėmė 18-ąją vietą. Vaikinų grupėje vienintelis Lietuvos atstovas, Kasparas Šulčys, iškovojo 10 vietą.

📌 Tuo pačiu metu vykstančiose Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės varžybos Judita Traubaitė užėmė 5-ąją vietą, Emilija Tamoševičiūtė – 34-ąją. Vyrų grupėje Kasparas Šulčys iškovojo 26 vt., Nerijus Šulčys 44 vt., o Vitalijus Petrulis buvo diskvalifikuotas.

👉 Rytoj sportininkų laukia sprinto varžybos.