Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos merginų jaunimo komanda iškovojo 6-ąją vietą

👉 Šiandien Europos, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai varžėsi estafečių varžybose.

🥳 Puikiai pasirodė merginų jaunimo (Emilija Tamoševičiūtė, Margarita Dienytė bei Saulė Traubaitė) komanda, kuri iškovojo prizinę 6️⃣ vietą. Margaritai ir Saulei dar yra tik 15 metų ir jos varžėsi su 5 metais vyresnėmis varžovėmis.

📌 Vyrų elito grupėje Lietuvos komanda (Kasparas Šulčys, Ignas Ambrazas, Vitalijus Petrulis) užėmė 7️⃣ vietą.

📌 Vaikinų jaunimo komanda (Kasparas Murėnas, Algirdas Dienys bei Adomas Traubas) taip pat iškovojo 7️⃣ vietą.

📅 Rytoj čempionatas baigsis sprinto estafečių varžybomis, kuriose startuos dvi Lietuvos komandos.