Latvijoje tęsiasi Europos, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionatas

👉Po poilsio dienos Europos, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate Latvijoje, sportininkai kovas tęsė ilgojoje trasoje.

📍 Vyrų elito grupėje geriausiai sekėsi Kasparui Šulčiui, kuris užėmė 24-ąją vietą. Jo komandos draugas Ignas Ambrazas iškovojo 25-ąją vietą, o Vitalijus Petrulis 29-ąją. Moterų elito grupėje vienintelė Lietuvos atstovė Gabija Ražaitytė Saunorienė užėmė 20-ąją vietą.

📍Merginų jaunimo grupėje Emilija Tamoševičiūtė iškovojo 16-ąją vietą, o jaunimo vaikinų grupėje Adomas Traubas užėmė 20, o Kasparas Murėnas 22-ąją vietas.

📍Jaunių merginų grupėje Margarita Dienytė iškovojo 10-ąją vietą, o Saulei Traubaitei nesuveikė paskutinis kontrolinis punktas ir ji buvo diskvalifikuota. Algirdas Dienys vaikinų jaunių grupėje užėmė 13-ąją vietą.

📅 Rytoj sportininkai startuoja estafečių varžybose. Startas – 10:00