Saulė Traubaitė Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate iškovojo 5-ąją vietą

🥳 Europos, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate, pirmąją varžybų dieną, sprinto distancijoje puikiai pasirodė 🇱🇹 Lietuvos komandos atstovė.

👉 Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate, merginų jaunių grupėje, Saulė Traubaitė trasą įveikė per 12 minučių 50 sekundžių ir kartu su Suomijos atstove pasidalino 5️⃣-ąją vietą. Margarita Dienytė toje pačioje grupėje iškovojo 16-ąją vietą. Iš viso startavo 26 sportininkės. Vaikinų grupėje taip pat puikiai pasirodė Algirdas Dienys, trasą įveikęs per 13 minučių 57 sekundes ir iškovojęs aukštą 10 vietą.

👉 Suaugusiųjų Europos čempionate geriausiai sekėsi Ignui Ambrazui bei vienintelei Lietuvos atstovei moterų grupėje Gabijai Ražaitytei Saunorienei. Ignas Ambrazas trasą įveikė per 15 minučių 35 sekundes ir iškovojo 25 vietą, o Gabija Ražaitytė Saunorienė trasą įveikusi per 18 minučių 28 sekundes užėmė 24 vietą. Vyrų grupėje Kasparas Šulčys liko 32, Nerijus Šulčys – 38, o Vitalijus Petrulis – 40. Vyrų grupėje startavo 53, o moterų – 34 sportininkės.

👉 Pasaulio jaunimo čempionate, merginų grupėje Emilija Tamoševičiūtė užėmė 23 vietą, o vaikinų grupėje Adomas Traubas ir Kasparas Murėnas iškvojo, atitinkamai 29 ir 30 vietas.

📅Rytoj sportininkai startuoja vidutinėje trasoje. Startų pradžia – 10:00 Lietuvos laiku.