Margarita Dienytė Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate iškovojo 6-ąją vietą

🥳 Europos, Pasaulio jaunimo bei Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate, antrąją varžybų dieną, vidutinėje trasoje ir vėl puikiai pasirodė 🇱🇹 Lietuvos komandos atstovės merginų jaunių grupėje.

👉 Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionate, merginų jaunių grupėje, Margarita Dienytė trasą įveikė per 24 mintes 43 sekundes ir kartu su Čekijos atstove pasidalino 6️⃣-ąją vietą. Saulė Traubaitė nuo komandos draugės atsiliko tik 6 sekundėmis ir toje pačioje grupėje iškovojo 8-ąją vietą. Iš viso startavo 26 sportininkės. Vaikinų grupėje taip pat puikiai pasirodė Algirdas Dienys, trasą įveikęs per 25 minutes 36 sekundes ir iškovojęs aukštą 11 vietą.

👉 Suaugusiųjų Europos čempionate Kasparas Šulčys užėmė 32, Ignas Ambrazas 33, Nerijus Šulčys 40 bei Vitalijus Petrulis 46 vietas. Vienintelė Lietuvos atstovė moterų grupėje Gabija Ražaitytė Saunorienė užėmė 27 – ąją vietą.

👉 Pasaulio jaunimo čempionate, merginų grupėje Emilija Tamoševičiūtė iškovojo 21 vietą, o vaikinų grupėje Kasparas Murėnas užėmė 26 bei Adomas Traubas 31-ąją vietas.

📅 Rytoj sportininkų laukia poilsio diena, o penktadienį varžybos tęsis ilgoje trasoje.