Europos orientavimosi sporto bėgte čempionate Lietuvos vyrų komanda iškovojo 9-ąją vietą

Estijoje 🇪🇪 baigėsi Europos orientavimosi sporto bėgte čempionatas. Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi estafečių varžybose.

🇱🇹 vyrų komanda po įtemptos kovos iškovojo 9️⃣ vietą iš 51 registruotos komandos. Vilius Aleliūnas pirmojo etapo finišo liniją kirto trečioje vietoje, tačiau Algirdas Bartkevičius ir Vytautas Beliūnas padarė po vieną nedidelę klaidą, kas lėmė, jog keletas komandų buvo greitesnės.

🇱🇹 moterų komanda (Aušrinė Kutkaitė, Judita Traubaitė, Gabija Ražaitytė Saunorienė) šiek tiek atsiliko jau pirmajame, tačiau kovojo iki galo ir užėmė 1️⃣1️⃣ vietą.

2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ metais vyks sprinto Europos čempionatas Italijoje, o 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ metais vyks miško Europos čempionatas Vengrijoje.

2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ metais Lietuvos orientavimosi sporto bėgte rinktinės nariai dar dalyvaus Pasaulio taurės etape Šveicarijoje.