Algirdas Bartkevičius Europos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje iškovojo 17-ąją vietą

Estijoje 🇪🇪 vykstančiame Europos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje Algirdas Bartkevičius iškovojo 1️⃣7️⃣ vietą.

Rakverės apylinkėse tęsiasi Europos orientavimosi sporto bėgte čempionatas. Šiandien sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje, kuri pareikalavo gėrų orientavimosi įgūdžių ir truputėlį sėkmės.

Algirdas Bartkevičius vyrų grupėje trasą įveikė per 40 min. 01 sek. bei užėmė 17-ąją vietą.

„Algirdas trasą pradėjo labai gerai, bet prieš pat pirmąjį TV punktą padarė didelę klaidą. Dar dvi krypties klaidos sekė viduryje trasos, tačiau tai nesutrukdė sėkmingai įveikti likusią trasos dalį bei iškovoti vietą TOP 20”.

Aušrinė Kutkaitė moterų grupėje trasą įveikė per 45 min. 05 sek. ir užėmė 23-iąją vietą. Judita Traubaitė trasoje suagišusi 51 min. 06 sek. užėmė 43-iąją vietą.

„Abi Lietuvos sportininkės nepasirinko teisingo praėjimo trasos pradžioje. Aušrinė Kutkaitė dar suklydo trasos viduryje, o Judita Traubaitė antroje trasos dalyje padarė labai didelę klaidą. Klaidų neišvengė ir čempionai bei prizininkai, o visi Lietuvos sportininkai garbingai kovojo finale.

📅 Rytoj varžybos baigsis estafečių rungtimi.

📍 Moterų startas – 10:00

📍 Vyrų startas – 12:00