Lietuvos orientavimosi sporto bėgte jaunimo rinktinė iškovojo 15-ą vietą sprinto estafečių varžybose

🇵🇹 Portugalijoje tęsiasi Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas, kuriame dalyvauja ir 🇱🇹 Lietuvos jaunimo rinktinė.

Vakar vykusiose mišriose sprinto estafetėse 🇱🇹 komanda iškovojo 1️⃣5️⃣-ą vietą, iš 3️⃣5️⃣ startavusių komandų. Lietuviai nugalėtojams pralaimėjo 5 min 19 sek.

🇱🇹 komandai atstovavo: Emilija Tamoševičiūtė, Tadas Dementavičius, Kasparas Murėnas, Ugnė Skučaitė.

🔥Dėl sausros šiame čempionate atšauktos visos „miško” trasos, tačiau sportininkam dar liko „urban” estafetės, kurios buvo perkeltos į miestą.

📅 Estafečių varžybos vyks liepos 15 d., penktadienį.