Lietuvos jaunimo rinktinė pradėjo varžybas Pasaulio jaunimo čempionate Portugalijoje

Vakar Portugalijoje 🇵🇹 prasidėjusiame Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionate sprinto trasoje startavo ir 🇱🇹 jaunimo komanda.

Prie 3️⃣7️⃣ laipsnių karščio 🔥 geriausiai sekėsi Europos jaunių čempionui Tadas Dementavicius, kuris vaikinų grupėje iškovojo 43 vietą iš 155 dalyvių, nugalėtojui pralaimėjęs 1 min 56 sek. Kasparas Murenas užėmė 99 vietą, o Andojas Lapinskas – 129.

Merginų tarpe geriausiai pasirodė Emilija Tamoševičiūtė iškovojusi 54 vietą, iš 147 dalyvių. @Ugnė Skučaitė užėmė 83 vietą, o @Neda Davidavičiūtė – 105 vietą.

Rytoj sportininkų laukia pirmą kartą istorijoje rengiama mišrių sprinto estafečių rungtis.

🌧 Vakar Portugalijoje, Viseu regione pradėjo lyti, tad tikimasi, jog šeštadienį turinčios vykti estafečių varžybos įvyks.⌨️ Informacija – https://jwoc2022.pt/jwoc-live-center-sprint-11th-july/