Danijoje baigėsi Pasaulio orientavimosi sporto bėgte čempionatas

Vakar Danijoje 🇩🇰, Kolding apylinkėse, pasibaigė Pasaulio orientavimosi sporto bėgte čempionatas!
Paskutiniąją čempionato dieną vykusiose sprinto finalinėse varžybose 🇱🇹 atstovavo trys sportininkai.

✅ Geriausiai sekėsi Tekle Emilija Gvildyte, kuri moterų grupėje iškovojo 32-ąją vietą, nugalėtojai iš Didžiosios Britanijos Megan Carter Davies pralaimėjusi 2 minutes ir 3 sekundes. Ausrine Kutkaite užėmė 39-ąją vietą, nuo nugalėtojos atsilikusi 2 minutes ir 47 sekundes.

✅ Vyrų grupėje varžybos nesusiklostė Lietuvos rinktinės lyderiui Algirdas Bartkevičius. Sportininkas trasoje neišvengė klaidų ir užėmė 37-ąją vietą, nugalėtojui iš Norvegijos Kasper Harlem Fosser, nusileidęs 2 minutes ir 10 sekundžių.

Kitas sprinto Pasaulio čempionatas vyks 2024 m. Škotijoje, Edinburgo mieste.

2022 m. rugpjūčio 2 – 7 dienomis Lietuvos rinktinės laukia Europos orientavimosi sporto čempionatas Estijoje, o Algirdas Bartkevičius ir Kastė Rutkauskaitė 2022 m. liepos 12 – 18 dienomis dalyvaus Pasaulio žaidynėse Amerikoje.