Judita Traubaitė Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionate iškovojo bronzos medalį!

Čekijoje, Jechymov apylinkėse tęsiasi Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje bendru startu.

Vilniaus universiteto studentė Judita Traubaitė trasą įveikė per 42 minutes bei 55 sekundes ir iškovojo bronzos medalį. Nuo aukso medalio sportininkę skyrė tik 9 sekundės! Emilija Tamoševičiūtė užėmė 20-ąją vietą.

Vaikinų grupėje Kasparas Šulčys trasą įveikė per 51 minutę ir 27 sekundes bei iškovojo 11-ąją vietą. Nugalėtoju tapo Šveicarijos sportininkas Nicola Muller.

Artimiausias Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinės startas – Pasaulio čempionatas Suomijoje kovo 13-19 dienomis.