Judita Traubaitė ir Kasparas Šulčys puikiai pradėjo Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatą

Vasario 21 – 27 dienomis Čekijoje, Jehymov apylinkėse vyksta Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.

Lietuvai atstovauja Judita Traubaitė ir Emilija Tamoševičiūtė (Vilniaus universitetas) bei Kasparas Šulčys (Vilniaus Gedimino technikos universitetas).

Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi greitoje sprinto trasoje, kurioje puikiai pasirodė Lietuvos atstovai Judita Traubaitė bei Kasparas Šulčys.

Judita Traubaitė sprinto trasą įveikė per 10 minučių 53 sekundes ir merginų grupėje iškovojo ketvirtąją vietą! Čempione tapo Rusijos sportininkė Olesia Riazanova, trasoje užtrukusi 10 minučių 13 sekundžių. Emilija Tamoševičiūtė iškovojo 33-iąją vietą.

Kasparas Šulčys taip pat puikiai pasirodė sprinto rungtyje, iškovodamas penktąją vietą. Sportininkas trasą įveikė per 13 minučių bei 13 sekundžių. Čempionu tapo Norvegijos sportininkas Jorgen Baklid (12 minučių 00 sekundžių).

Rytoj sportininkai varžysis persekiojimo varžybose, kuriose startuos pagal sprinto varžybų rezultatus.