Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate lietuviai 6-ti!

Sekmadienį Rusijoje esančioje Khanty-Mansiysk slidinėjimo bazėje estafečių rungtimi baigėsi Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.

Lietuvos komanda – Vitalijus Petrulis, Kasparas Šulčys ir Nerijus Šulčys – užėmė 6-ą vietą, trasoje užtrukę 2 val. 12 min. 22 sek.

Nerijui Šulčiui, slidusiam paskutiniu etapu, tai buvo 12-asis Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.

Čempionais tapo Rusijos komanda – Vladislavas Kiselejevas, Sergėjus Gorlanovas, Andrej Lamovas. Rusai trasą įveikė per 1 val. 39 min. 1 sek. ir daugiau nei 6 min aplenkė Suomijos sportininkus. Bronzos medalius iškovojo Švedijos komanda.

Moterų grupėje nugalėjo Švedijos komanda (Linda Lindkvist, Isabelė Salen, Magdelena Olsson) finišo tiesiojoje aplenkusios ruses (Tatjana Obronina, Ksenia Terekhova, Marina Vyatkina). Trečiąją vietą iškovojo Suomijos rinktinė (Tuuli Suutari, Marjut Turunen, Salla Koskela).

Lietuvės šiose varžybose nestartavo.

Geriausiai šiame čempionate lietuviams sekėsi ilgoje trasoje, kur Vitalijus Petrulis buvo 31, Kasparas Šulčys 32, o Nerijus Šulčys – 34.

Vidutinėje trasoje Vitalijus Petrulis iškovojo 43-ąją vietą, Nerijus Šulčys – 46-ąją, o Kasparas Šulčys – 47-ąją.

Sprinto trasoje Vitalijus Petrulis užėmė 37-ąją vietą, Kasparas Šulčys – 38-ąją, o Nerijus Šulčys – 42-ąją.

Tai buvo paskutinės orientavimosi sporto slidėmis varžybos Lietuvos rinktinei šį sezoną, nes kovo pabaigoje turėjęs vykti Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Suomijoje atšauktas dėl COVID-19 viruso.