Pasaulio veteranų čempionate – dar viena Manto Rimkaus pergalė

Nuotrauka: Mareks Galinovskis / FotoManLV

Pasaulio veteranų čempionatas Latvijoje baigtas!

Paskutinę čempionato dieną vykusiose ilgos trasos varžybose vėl greičiausias buvo Mantas Rimkus, M45 grupėje iškovojęs antrąjį aukso medalį, o dar 8 lietuviai finišavo pirmajame dešimtuke.

Mantas Rimkus 10,6 kilometro trasą įveikė per 54 min. 44 sek. ir 1 min. 59 sek. aplenkė antroje vietoje likusį Thomasą Greve Jenseną iš Danijos. Trečiąją vietą užėmė britas Nickas Barrable, atsilikęs 2 min. 2 sek.

Vos 6 sek. iki bronzos apdovanojimo pritrūko Antanui Paužui, kuris M60 grupėje iškovojo 4-ą vietą.

Šeštąsias vietas užėmė Tomas Kuzminskis (M40) ir Danutė Vilkelienė (W60). M50 grupėje Edgaras Voveris užėmė 7-ą vietą, kaip ir Reda Velde grupėje W40.

M35 grupėje 8-ą vietą iškovojo Henrikas Paužas, o Jūratė Ulevičienė W65 grupėje finišavo 9 vietoje. M40 grupėje Vytautas Grašys liko 10-as.

Rezultatai

Pasaulio veteranų čempionate šiemet varžėsi per 3700 orientacininkų iš 42 šalių, o tarp jų – 132 Lietuvos atstovai.

Kitais metais Pasaulio veteranų čempionatas vyks Slovakijoje.