Portugalijoje baigėsi Pasaulio orientavimosi sporto takais čempionatas

Nuotrauka: wtoc2019.fpo.pt

Portugalijoje baigėsi Pasaulio orientavimosi sporto takais čempionatas.

Estafečių varžybose „Para“ grupėje Lietuvos komanda – Petras Kasanavičius, Laima Lažinskienė ir Tadeuš Šimkovič – užėmė 4-ą vietą. Nugalėjo Čekijos komanda, aplenkusi Ukrainos ir Rusijos sportininkus.

„Open“ grupėje čempionais tapo Suomijos orientacininkai, aplenkę Ispanijos ir Didžiosios Britanijos komanda. Lietuvos komanda – Gintaras Mikolavičius, Andrius Jovaiša ir Robertas Stankevič – užėmė 15-ą vietą.

„Para“ grupės rezultatai

„Open“ grupės rezultatai

„TempO“ rungtyje lietuviai neperkovė kvalifikacijos barjero. Arčiausiai patekimo į finalą buvo Robertas Stankevič, „raudonajame“ pogrupyje užėmęs 24-ą vietą (į finalą patenka 1-18 vietas užėmę sportininkai).

Andrius Jovaiša tame pačiame pogrupyje užėmė 27 vietą, o „žaliajame“ pogrupyje Gintaras Mikolavičius liko 35 pozicijoje.

Finale nugalėjo švedė Marit Wiksell (294 sek.), antrąją vietą užėmė varžybų šeimininkė Ines Domingues (347 sek.), o trečiąją – suomis Anti Rusanenas (368 sek.).