Lietuvos komanda iškovojo Europos čempionato bronzos medalius

Tadas Dementavičius, Adomas Časas ir Andojas Lapinskas iškovojo bronzos medalius Europos jaunių, jaunučių čempionato estafetėse!

Šešiolikmečių vaikinų grupėje lietuviai 2 min. 55 sek. nusileido nugalėjusiems Čekijos orientacininkams. Antroje vietoje liko Rusijos komanda, čekams pralaimėjusi 18 sek.

Aštuoniolikmečių vaikinų grupėje puikiai pasirodė Rokas Barauskas, Augusts Velde ir Dovydas Kaušakys, iškovoję 6-ąją vietą. Nugalėjo Suomijos trejetas, nuo kurio lietuviai atsiliko kiek daugiau nei 10 min. Sidabro medaliai atiteko jauniesiems orientacininkams iš Vengrijos, o bronzos – Švedijos komandai.

Šešiolikmečių merginų grupėje Beatričė Karlonaitė, Aistė Dementavičiūtė ir Ugnė Skučaitė finišavo 12-oje vietoje. Lietuvės nuo nugalėjusios Suomijos komandos atsiliko 23 min. 4 sek. Antrąją vietą užėmė Rusijos, o trečiąją – Šveicarijos komandos.

Aštuoniolikmečių merginų grupėje startavusios Gabrielė Tirlikaitė, Justė Skaisgirytė ir Ugnė Liegutė, kaip ir jaunesnės komandos draugės, finišo liniją kirto 12-oje pozicijoje. Lietuvaitės 18 min. 3 sek. nusileido čempionėmis tapusioms suomėms. Sidabro apdovanojimus iškovojo vengrės, o bronzos – šveicarės.